Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Antalijos


Antalija – įdomus Turkijos miestas, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kampų. Antalijoje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių gamtos fenomenų. Tai miestas, kuris tinka įvairaus amžiaus žmonėmis, norintiems skirtingo laisvalaikio. Turiningas laikas bei ilsėjimasis prie baseino Antalijoje tikrai suderinami. Jeigu jus domina atostogos Turkijoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Pigūs skrydžiai iš Antalijos

Jus domina pigūs skrydžiai iš Antalijos į Vilnių? Pigūs skrydžiai iš Antalijos vyksta kiekvieną savaitę. Skrydžiųpadaugėja švenčių laikotarpiu, taip pat šventinėmis gruodžio dienomis, kai žmonės vyksta aplankyti gimtinės ir joje laukiančių mylimų žmonių. Skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę iš pagrindinio Antalijos oro uosto.

Pigūs skrydžiai iš Antalijos vykdomi:

  • Pigūs skrydžiai iš Antalijos į Vilnių;
  • Pigūs skrydžiai iš Antalijos į Kauną;
  • Pigūs skrydžiai iš Antalijos į Rygą.

Jeigu norite keliauti pigiai, nusipirkite lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus bent pusei metų. Taip pat pigūs skrydžiai būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus, kurie parduodami iš ties geromis kainomis. Pasirūpinkite išankstiniais lėktuvo bilietais ir bet kurią pasaulio šalį pasiekite beveik už dyką.

Linkime gero skrydžio.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT