Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Antaliją


Antalija – išskirtinis Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Jeigu jus domina turkų kultūra ir tradicijos, norite su Antalija susipažinti artimiau ir savo akimis pamatyti unikaliausias miesto vietas, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir Antaliją pamatykite jums patogiu metu.

Pigūs skrydžiai į Antaliją

Pigūs skrydžiai į Antaliją be persėdimų vykdomi kiekvieną savaitę iš pagrindinio Lietuvos oro uosto Vilniaus. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.
Pigūs skrydžiai į Antaliją būna tada, kai žmonės nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug 5 – 6 mėnesiams, kai skrydžių bendrovės pateikia pirmuosius lėktuvo bilietus. Todėl, jeigu susiplanavote atostogas, pirmas žingsnis, kurį turėtumėte padaryti – užsisakyti lėktuvo bilietus, o tai galite padaryti internetu.

Pigiausi skrydžiai į Antaliją

Pigiausi skrydžiai į Antaliją būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Paskutinės minutės pasiūlymai taip pat kainuoja labai nebrangiai. Jeigu radote paskutinės minutės pasiūlymą, nusipirkite bilietus iš anksto, nes tokie pasiūlymai išperkami labai greitai.

Linkime gero skrydžio ir malonaus laiko Antalijoje.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT