Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Antaliją


Antalija – išskirtinis Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Jeigu jus domina turkų kultūra ir tradicijos, norite su Antalija susipažinti artimiau ir savo akimis pamatyti unikaliausias miesto vietas, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir Antaliją pamatykite jums patogiu metu.

Paskutinė minutė į Antaliją

Paskutinės minutės pasiūlymai buvo patogūs anksčiau, kol nebuvo taip stipriai išplėtota pigių skrydžių bendrovių veikla. Džiugu, kad šiandien nebereikia ieškoti paskutinės minutės pasiūlymų į tuos miestus, į kuriuos pigių skrydžių bendrovės siūlo bilietus beveik pusvelčiui.
Paskutinės minutės pasiūlymas į Antaliją dabar galėtų būti sulyginamas su akcijų paskelbimu, kai išleidžiamas tam tikras kiekis bilietų už vieną eurą ir t. t. Tai – reklaminės akcijos, kurių žinia paplinta taip greitai, kaip ir parduodami pigiejibilietai. Vis dėlto, paskutinė minutė į Antaliją tiks žmonėms, kurie nespėjo laiku įsigyti bilietų su akcija arba laiku nenusipirko lėktuvo bilietų, kol jie buvo pigesni.

Mėgstate spontaniškus pasirinkimus ir įšokote į lėktuvą paskutinę minutę? Antalija nėra iš pigiųjų miestų, todėl pasirūpinkite kitomis kelionės išlaidomis, ne tik lėktuvo bilietu. Tokiu būdu kelionė nebus sugadinta ir galėsite sau leisti pamatyti daug įdomių vietų bei skaniai pavalgyti.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT