Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Antaliją


Antalija – įdomus Turkijos miestas, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kampų. Antalijoje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių gamtos fenomenų. Tai miestas, kuris tinka įvairaus amžiaus žmonėmis, norintiems skirtingo laisvalaikio. Turiningas laikas bei ilsėjimasis prie baseino Antalijoje tikrai suderinami. Jeigu jus domina atostogos Turkijoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Skrydžiai į Antaliją iš Vilniaus oro uosto vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydis į Antaliją trunka įvairiai, tai priklauso nuo to su keliais persėdimais skrisite. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigiausi skrydžiai į Antaliją

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Antaliją tapo dar labiau prieinami. Pigių skrydžių į Antaliją galite įsigyti nuo keliolikos eurų. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Antaliją įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Brangus skrydis į Antaliją bus tuo atveju, jeigu bilietus sugalvosite nusipirkti iki kelionės pradžios likus kelioms dienoms. Taip pat brangus skrydis į Antaliją bus, jeigu skrisite švenčių laikotarpiu arba vasaros sezonu, prieš tai nenusipirkę išankstinių bilietų.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT