Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Savaitgalis Antalijoje


Antalija – vienas iš populiariausių Viduržemio jūros kurortų, todėl savaitgaliai Antalijoje gali virsti nepamirštamu jūsų atostogų džiaugsmu ilgam laikui.

Dažniausiai kelionių agentūros turistų atostogas šiame Turkijos kurorte planuoja ilgesniam laikui, tačiau savaitgaliai Antalijoje taip pat populiarūs ir gana paklausūs. Užsisakę viešbutį 3 – 4 naktims ir skrydį į šį kurortą gausite puikų ilgąjį savaitgalį, kuris suteiks neišdildomų įspūdžių.

Antalija kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Antalijoje įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame kurortiniame mieste.

Savaitgalis Antalijoje pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose.

Ilgasis savaitgalis Antalijoje – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT