Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Poilsis Antalijoje


Šiais laikais įmanoma aplankyti bet kurią pasaulio šalį. Vos trys valandos kelio, o tu jau visai kitoje šalyje, su kitokia kultūra ir tradicijomis. Poilsis Antalijoje – siūlomas tiems žmonėms, kurie nenori kentėti nežmoniško karščio, tačiau nori pailsėti, pasimaudyti jūroje, pasideginti ir, žinoma, pakeliauti.

Antalija – tai kurortas, kuris yra įvairiapusis. Čia iš ties daug pramogų tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek ir jaunimui, kurie išsiilgę kažko naujo, ko negali pajusti ir pamatyti gimtojoje šalyje. Antalijos miestas siūlo vandens pramogų parką, delfinariumą, muziejus ir iš ties išskirtinę gamtą, maudynes jūroje ir deginimąsi paplūdimiuose.

Poilsis Turkijoje, Antalijoje yra rengiamos kelionių agentūrų, kurios stengiasi pasiūlyti iš ties kokybiškas paslaugas ir suteikti klientams kuo daugiau nuolaidų. Rinkdamiesi jau pilną kelionės paketą, tai darykite iš anksto, kad poilsis Antalijoje kainuotų pigiau. Kelionių organizatoriai orientuojasi į visokio amžiaus žmones, todėl suplanuoja tokias keliones, kuriose suderina tiek poilsį prie baseino, tiek ir pažintį su lankytinais objektais, turkų tradicijomis ir kultūra.

Poilsis Antalijoje yra skirtas tiems, kurie mėgsta būti tarp žmonių, valgyti prabangiuose restoranuose, gyventi naktinį gyvenimą, vaikščioti po parduotuves. Nors Antalija ir šiuolaikiškas kurortas, vis dėlto ji nėra praradusi visiškai savo istorinio veido. Šis miestas istorijos gerbėjams yra tikra atgaiva, kadangi poilsis Turkijoje, Antalijoje garantuoja ir tai, kad pamatysite iš ties įžymias mečetes, kurios byloja apie osmanus, taip pat galima pamatyti sritis, kurios atskleidžia, kad kadaise čia buvo Bizantijos imperija.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT