Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Butai Antalijoje


Pasaulis tuo pat metu ir toks didelis, ir toks mažas. Tiek daug nepažintų vietų, šalių miestų, tačiau juos visus įmanoma pasiekti lėktuvu. Kiekvienais metais žmonės stengiasi nukeliauti ir pažinti vis kitą savo svajonių šalį, tačiau taip iki galo, dažniausiai, nei vienas jos ir nepažįsta. Juk kiekvieną kartą nukeliavus, neįmanoma visko pamatyti, visko apeiti, visko patirti, todėl šiuolaikiniai lietuviai vis labiau perka butus užsienio šalyse tam, kad susikurtų savo rojaus kampelį.

Kuriame mieste pirkti butą, yra kiekvieno žmogaus individualus reikalas ko jis nori. Jeigu norisi nuolatinio šurmulio, niekada nesibaigiančio naktinio gyvenimo, prabangių parduotuvių, restoranų – yra pasirenkamas Niujorkas. Tačiau tie, kuriuos domina romantiški pasivaikščiojimai vakarais paplūdimiu saulės sutikimas ar palydėjimas, taurė raudono vyno, įdomi ir turtinga šalies istorija – tikrai rinksis Antaliją.

Antalija gali tapti antrais namais visiems, kuriuos traukia čia sugrįžti vėl ir vėl. Butai Antalijoje kainuoja įvairiai. Tai priklauso nuo to, kurioje miesto dalyje ieškoma. Turkijos sostinės didmiestis yra šiuolaikinis, todėl parduodami butai Antalijoje yra erdvūs, įrengti moderniai, šiuolaikiškai.

Butai Antalijoje, skiriasi nuo Lietuvos gyvenimo tuo, kad vos prabudęs ir pažvelgęs pro langą gali pamatyti besidriekiančius kalnus, jūrą, kuri kelia ramybę ir visišką palaimą. Taip pat dažnai sudaryta galimybė butų savininkams turėti savo balkonus, į kuriuos išėjus, galima pusryčiaujant mėgautis šiluma, arba po pusryčių tiesiog pasideginti, paskaityti knygą. Todėl parduodami butai Antalijoje su balkonais ar terasomis – tikras privalumas, kuris tikrai turėtų nulemti jūsų pasirinkimą.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT