Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Atostogos Antalijoje


Tikriausiai ne vienas žmogus, atėjus šaltiems ir lietingiems rudens orams, pasvajoja apie šiltas bei nerūpestingas atostogas. Tarp kojų pirštų braškantis smėlis, pasakiško grožio paplūdimiai, maudynės jūroje – tai įmanoma net ir tada, kai Lietuvoje pradeda vyrauti ruduo.

Atostogos Antalijoje – gali pasiūlyti ne tik pasyvų, bet ir aktyvų poilsį. Šis Turkijos miestas yra pilnas istorijos, kuri persisunkusi ne tik gatvėse, bet ir muziejuose. Norint susipažinti su Turkijos istorija, pažinti kultūrą bei tradicijas, praleiskite čia daugiau laiko ir užsisakykite vietinius gidus, kurie šį miestą pažįsta ir žino kaip savo penkis pirštus.

Atostogos Antalijoje bus praleistos neužmirštamai, jei pasirūpinsite visais gerų atostogų atributais:

  • susiplanuosite atostogų biudžetą;
  • pasiimsite reikalingus drabužius. Pasidomėkite kokia Antalijoje gyvenančių vietinių žmonių kultūra, ką jie propaguoja, o ko ne. Vaikščiodami gatvėse, eidami į turgų, nesirinkite labai atvirų drabužių, apsirenkite tvarkingai;
  • pasiruošite ir išsistudijavę pasidarysite norimų aplankyti vietų sąrašą. Atostogos Antalijoje gali pasiūlyti labai įvairių ir įdomių pramogų. Apie šias pramogas galite pasidomėti Antalijos turizmo informacijos centruose;
  • iš anksto susitarsite su draugais, kuriuos norėsite aplankyti šiame mieste;
  • vešitės tik būtiniausius daiktus, tačiau nepamiršite kažko ypatingo, kas jums būtinai pravers.
  • kiek įmanoma daugiau pasidomėsite apie šios šalies žmones, kultūrą, netoleruotinus dalykus ir pan.
  • vengsite lankytis pavojingose, turistams nepatartinose vietose;
  • nepamiršite fotoaparato ir įamžinsite įsimintinas akimirkas.

Atlikę pagrindinius namų darbus, galite drąsiai leistis į kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių. Pasirinkus Antaliją, atostogos bus neužmirštamos ir ypatingos. Interneto forumuose rašančių žmonių atostogų Antalijoje atsiliepimai dažniausiai būna tik teigiami, nes tai miestas, kuriame privalo bent kartą gyvenime pabūti kiekvienas.

Patikėkite, iš anksto pasiruošus – net ir trumpos atostogos Antalijoje bus geriausias laikas, praleistas su brangiais žmonėmis. Geros emocijos – neįkainojamos.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT