Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Vilnius - Antalija


Antalija – įdomus Turkijos miestas, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kampų. Antalijoje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių gamtos fenomenų. Tai miestas, kuris tinka įvairaus amžiaus žmonėmis, norintiems skirtingo laisvalaikio. Turiningas laikas bei ilsėjimasis prie baseino Antalijoje tikrai suderinami. Jeigu jus domina atostogos Turkijoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Vilnius – Antalija skrydžiai

Vilnius – Antalija skrydis yra gana dažnas, vykdomas daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Antalija nuo Vilniaus nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Vilnius – Antalija skrydžio trukmė priklauso nuo to, ar skrisite tiesiogiai, ar su persėdimais.

Vilnius – Antalija tiesioginis skrydis

Vilnius – Antalija tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį ir nė nepajusite kaip greitai atsidursite Antalijoje.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Antalija Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Antalija Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Antalija – Vilnius ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų.
Pigiausi bilietai Vilnius – Antalija būna, dažniausiai, likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT