Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Ryga - Antalija


Antalija – išskirtinis Turkijos miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. Jeigu jus domina turkų kultūra ir tradicijos, norite su Antalija susipažinti artimiau ir savo akimis pamatyti unikaliausias miesto vietas, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais ir Antaliją pamatykite jums patogiu metu.

Skrydžiai Ryga – Antalija

Kartais žmonės, planuodami savo atostogas ir norėdami įsigyti lėktuvų bilietus, neberanda laisvų vietų. Vienas iš variantų – skrydis Ryga – Antalija. Skrydžiai Ryga – Antalija vykdomi kiekvieną savaitę, netgi kelis kartus per ją, todėl norint nuskristi į šį miestą ilgajam savaitgaliui, neturėtų kilti problemų.

Ryga – Antalija – Ryga bilietai

Ryga – Antalija bilietai yra parduodami internetu. Juos nusipirkti labai paprasta, užtenka kelių mygtukų paspaudimų. Šiuo metu Ryga – Antalija skrydžiai kainuoja vos nuo keliasdešimt eurų, todėl norėdami pamatyti Turkijos miestą, o tuo pačiu dar ir pačią Latviją, kuo skubiau įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir įgyvendinkite savo svajonę.
Ryga – Antalija lėktuvu yra pasiekiama labai greitai, todėl kelionė neprailgs, o sutaupę pinigėlių lėktuvo bilietui, galėsite juos išleisti kitoms pramogoms, kurias siūlo Turkijos miestas.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT