Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Antaliją


Antalija – miestas esantis Turkijoje. Kiekvienais metais į jį atvyksta užsieniečiai iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Žmonės Antaliją renkasi dėl jos kraštovaizdžio, įdomių lankytinų vietų bei unikalių pramogų, kurias patirti įmanoma tik šiame mieste. Jeigu jus domina Antalija – pasirinkite ją savo atostogų objektu ir iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Skrydžio kainos į Antaliją

Bilietų kainos į Antaliją visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Antalija sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Antaliją taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilieto kaina į Antaliją visada bus mažesnė, jei jį įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.
Taip pat bilietų kainos į Antaliją pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT