Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Antalija - Vilnius


Antalija – įdomus Turkijos miestas, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kampų. Antalijoje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių gamtos fenomenų. Tai miestas, kuris tinka įvairaus amžiaus žmonėmis, norintiems skirtingo laisvalaikio. Turiningas laikas bei ilsėjimasis prie baseino Antalijoje tikrai suderinami. Jeigu jus domina atostogos Turkijoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Antalija – Vilnius skrydžiai

Antalija – Vilnius skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Antalija nuo Vilniaus nėra labai atitolusi, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Antalija – Vilnius atvykimas būna į tarptautinį Vilniaus oro uostą.

Pigūs bilietai Antalija – Vilnius

Bilietai Antalija – Vilnius būna tuo metu, kai skrydžių bendrovės paskelbia akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus, kadangi jie išperkami iš ties greitai. Taip pat bilietaiAntalija – Vilnius kainuoja mažiau, kai žmogus jais pasirūpina iki kelionės pradžios likus pusei metų. Jeigu turite galimybę, susiplanuokite savo atostogas iš anksto ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Antalija – Vilnius Ryanair kelionių pasiūlymai;
  • Antalija – Vilnius Wizzair kelionių pasiūlymai.

Linkime gero skrydžio ir malonių akimirkų kelionėje!

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT