Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Lėktuvų bilietai į Antaliją


Antalija – įdomus Turkijos miestas, kasmet sulaukiantis tūkstančių turistų iš įvairių pasaulio kampų. Antalijoje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių gamtos fenomenų. Tai miestas, kuris tinka įvairaus amžiaus žmonėmis, norintiems skirtingo laisvalaikio. Turiningas laikas bei ilsėjimasis prie baseino Antalijoje tikrai suderinami. Jeigu jus domina atostogos Turkijoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.
Domina pigūs bilietai į Antaliją? Pigiausi bilietai į šį miestą būna tada, kai žmonės juos nusiperka iki skrydžio pradžios likus maždaug penkiems ar šešiems mėnesiams. Taip pat bilietai į Antaliją kainuoja pigiau skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas arba pateikus paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Turkijos miestą dar pigiau.

Domina lėktuvo bilietai į Antaliją ir atgal į Lietuvą? Turkiją galite pasiekti iš Jums patogių lokacijų: Vilniaus bei Rygos. Rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Lėktuvų bilietai į Antaliją užsakomi paprastai – vos keleto mygtukų paspaudimu.

Bilietai į Antaliją:

  1. Susiraskite norimą skrydžio datą;
  2. Pasirinkite Jums patogų skrydžio laiką;
  3. Pažymėkite keliaujančių asmenų skaičių;
  4. Jeigu Jums viskas tinka, pasirinkite apmokėjimo galimybę;
  5. Suveskite vardus ir pavardes, jeigu yra – kreipinius;
  6. Lėktuvų bilietai į Antaliją bus Jūsų kišenėje, jeigu paspausite apmokėjimo mygtuką.
Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT