Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Antalijos turgus


Antalija kasmet sulaukia labai daug turistų iš įvairių pasaulio kampų. Žmonės šiame mieste gali ne tik ilsėtis prie baseino, tačiau ir susipažinti su lankytinomis vietomis, įdomiais objektais, architektūriniu ir istoriniu paveldu. Taip pat kiekvienas, kuris nori artimiau susipažinti su turkų tradicijomis bei kultūra, gali tai drąsiai padaryti kavinėse, o dar geriau – turguje.

Antalijos turgus

Turgus Antalijoje – labai mėgstamas ne tik vietinių, bet ir turistų. Kiekvienas poilsiautojas bent kartą apsilanko Antalijos turguje, norėdamas apsipirkti. Antalijos turgus siūlo įvairiausių egzotiškų vaisių, saldumynų, prieskonių, drabužių, avalynės, aksesuarų. Asortimentas čia milžiniškas, todėl gali būti, kad turguje praleisite net ne vieną valandą, niekaip negalėdami išsirinkdami.
Antalijos turguje tikrai galite derėtis. Prekybininkai siūlo pačias įvairiausias kainas, dažniausiai jos būna labai didelės. Antalijos turgaus kainos svyruoja labai įvairiai, jeigu būsite geri derybininkai, numažinsite kainą bene per pus. Todėl – derėkitės. Antalijos turgaus adresas jums net nereikalingas, paklauskite bet kurio vietinio, jisai jums tikrai nurodys kur yra turgus.
Užsukę į Antalijos turgų, tikrai susipažinsite su vietinių žmonių kultūra, tradicijomis, gyvenimo būdu.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT