Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Antalijos regionai


Antalija – garsus miestas, esantis Turkijoje. Jame kiekvienais metais apsilanko tūkstančiai turistų iš įvairiausių pasaulio kampų, norėdami apsižvalgyti senuose griuvėsiuose, pamatyti unikalias lankytinas vietas, pasidžiaugti poilsiu prie baseino ar kitaip turiningai praleisti laisvalaikį. Jeigu planuojate savo atostogas Antalijoje, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus bei susipažinkite, kokie Antalijos regionai verti jūsų dėmesio.

Antalijos regionai

Ekskursijos Antalijos regione Alanijoje yra vykdomos kiekvieną dieną. Alanija – tai kurortinis miestas, kuris nuo Antalijos yra nutolęs tik 130 km. Jisai garsėja savo švariais ir tvarkingais paplūdimiais bei saule, šviečiančia kiaurus metus. Jeigu norite apsistoti šiame regione, problemų tikrai nekils, kadangi viešbučių Alanijoje apstu.
Alanija tapo populiari turistų lankoma vieta dėl savo natūralios gamtos grožio bei istorinio paveldo. Į kurortą susirenka romantikai, kurie vakarais mėgsta palydėti saulę, besileidžiančią Vidužiemio jūroje. Taip pat istorijos mėgėjams ši vieta yra tarsi aukso kasykla, kadangi Alanijoje likę įvairūs griuvėsiai, kuriuose įdomu pasivaikščioti bei apsižvalgyti.
Antalijos regiono žemėlapis padės jums susiorientuoti kurioje vietoje esate. Jį galite nusipirkti įvairiose turizmo parduotuvėse, taip pat susirasti internete ir po regioną keliauti be jokių trukdžių.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT