Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Antalijos paplūdimiai


Antalija – turistų mėgstamas miestas. Jame yra nemažai istorinio paveldo – įvairių pastatų griuvėsių, taip pat kitų lankytinų vietų, dėl kurių suguža žmonės iš įvairių pasaulio kampų. Antalijos paplūdimiai – vienas iš privalumą, pritrauktis turistus. Jeigu planuojate kelionę į šį Turkijos miestą, susiplanuokite savo atostogas patys ir mėgaukitės jus dominančiais dalykais, aktyvia arba pasyvia veikla.

Antalijos paplūdimiai

Geriausi paplūdimiai Antalijoje, tikriausiai yra jos kurortiniame mieste – Alanijoje. Alanijoje paplūdimiai švarus bei tvarkingi, juose pastoviai gausu besiilsinčių žmonių. Ne tik vasarą, bet ir rudenį bei pavasarį gali tekti gerokai pavargti, norint rasti atokesnę vietelę.
Paplūdimiai Antalijoje – Alanijoje nėra platūs, tačiau miesto valdžia pasirūpino, kad visur būtų rūpus smėlis. Jeigu norite apsilankyti Alanijos paplūdimyje, geriausias būdas – rinktis viešbučius, kurie turėtų priėjimus prie jų. Nakvynės vieta, norint gerai pailsėti – labai svarbi, o priėjimas prie paplūdimių – didelis privalumas.

Taip pat ir pačios Antalijos pakrantė yra nusėta nuostabiais paplūdimiais, todėl net nereikia vykti kažkur toli. Centre, žinoma, jų nerasite, tačiau nuo miesto centro jie įsikūrę visai netoli. Ne vienas paplūdimys yra su žvyru, tačiau gerai paieškojus tikrai įmanoma atrasti atokią, smėlėtą vietą, įsikūrusią šalia pušų.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT