Pigiausi skrydžiai į Antaliją iš artimų oro uostų

Antalijos naktiniai klubai


Turkijos miestas – Antalija, kasmet sulaukia tūkstančių turistų, atvažiuojančių čia ne tik ramiai paatostogauti, aplankyti senovinių romėnų griuvėsių, bet ir papramogauti. Viena iš labiausiai mėgstamų jaunimo pramogų – Antalijos naktiniai klubai. Jų šiame mieste apstu, todėl prieš keliaudami, išsiaiškinkite, kurie naktiniai klubai yra verti dėmesio.

Naktiniai klubai Antalijoje

Inferno – madingiausias šiuolaikiškų žmonių klubas. Po vidurnakčio ši vieta yra tiesiog persipildžiusi žmonių, tačiau juk to naktiniame klube ir norisi. Atėjus ankščiau, žmonių čia nepamatysi, o muzika greičiausiai bus prasta, tačiau neišeikite ir sulaukite kol situacija pagerės. Įprastinė apranga šiame naktiniame klube tiks.

Clup 29 – tai yra pats didžiausias naktinis klubas Antalijoje, vienu metu talpinantis iki 2000 žmonių. Tai viena karščiausių vietų vasaros sezonu. Šis naktinis klubas yra ir baras, ir restoranas, ir klubas, todėl ką jame veikti, tikrai atrasite. Apranga turėtų būti graži, visi žmonės ateina pasipuošę, merginos – užsidėjusios sukneles, vaikinai dažniausiai su kostiumais.
Antalijos naktiniai klubai lauks jūsų bet kuriuo metu. Vasaros sezonu juose ypač daug žmonių, todėl nepraleiskite progos nors kartą apsilankyti pasaulinio lygio naktiniame klube.

Antalijos Oro uostai
  • Antalya oro uostas AYT